16455 Nittsjö assietter & skålar
6 st assietter, bruksskick, diameter: 18 cm. 2 st skålar, den ena på fot, bruksskick, smånagg förekommer, diameter: ca 28 cm, höjd: ca 6-7 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 175 SEK |