20434 Bordspendyl rokokostil
Troligtvis förgylld brons, 18/1900-tal. Nyckel finns.
H: 43 cm, B: 24 cm, D: 16 cm.
- Skick:Fint skick. Inristning på baksidan.
- Vikt:5950
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 25 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |