20434 Bordspendyl rokokostil

20434a_8db2eb3b03a7026_med.jpeg
  • 20434a_8db2eb3b03a7026_sm.jpeg
  • 20434b_8db2eb3b0420608_sm.jpeg
  • 20434c_8db2eb3afcf0c12_sm.jpeg
  • 20434d_8db2eb3afca92cc_sm.jpeg
  • 20434e_8db2eb3b03f50cb_sm.jpeg
  • 20434f_8db2eb3afd6fe25_sm.jpeg
  • 20434g_8db2eb3afdc208c_sm.jpeg
  • 20434h_8db2eb3afd1ec3c_sm.jpeg
  • 20434i_8db2eb3b04cf64f_sm.jpeg
  • 20434j_8db2eb3afc7f521_sm.jpeg
  • 20434k_8db2eb3b036d802_sm.jpeg

Troligtvis förgylld brons, 18/1900-tal. Nyckel finns.

H: 43 cm, B: 24 cm, D: 16 cm.

  • Skick:Fint skick. Inristning på baksidan.
  • Vikt:5950

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)25 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss