15737 Glasskål, vas & glaspokal
1 st ganska så tung & tjock glasskål, mått: ca 10x20,5 cm HxD, vikt: ca 2 kg. 1 st glasvas, 2 st nagg på kanten & en del repor, mått: ca 13,5x16 cm HxD. 1 st glaspokal, höjd: ca 23 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 175 SEK |