19366 3 st Hyllor i rotting/bambu
Väldigt fina, litet slitage. 2 st lite högre hyllor, nedersta glasskivan saknas på den ena. Mått: 182x85x46 cm HxBxD 1 st lite lägre hylla. Mått: 99,5x85x46 cm HxBxD.
- Skick:Bruksskick, 1 st glasskiva saknas
Värdering | 1 500 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |