19366 3 st Hyllor i rotting/bambu

36a_8db1fbebd02931a_med.jpeg
  • 36a_8db1fbebd02931a_sm.jpeg
  • 36b_8db1fbebd3de11c_sm.jpeg
  • 36c_8db1fbebd72e837_sm.jpeg
  • 36d_8db1fbebda6a2e0_sm.jpeg
  • 36e_8db1fbebdfc7772_sm.jpeg
  • 36f_8db1fbebe30a17c_sm.jpeg
  • 36g_8db1fbebe62ce5d_sm.jpeg
  • 36h_8db1fbebe95d2d4_sm.jpeg

Väldigt fina, litet slitage. 2 st lite högre hyllor, nedersta glasskivan saknas på den ena. Mått: 182x85x46 cm HxBxD 1 st lite lägre hylla. Mått: 99,5x85x46 cm HxBxD.

  • Skick:Bruksskick, 1 st glasskiva saknas

Värdering1 500 - 3 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss