18506 Jan Lundquist, litografier och tryck, signerade

277a_8db1fc5cda4ddab_med.jpeg
  • 277a_8db1fc5cda4ddab_sm.jpeg
  • 277b_8db1fc5cde83301_sm.jpeg
  • 277c_8db1fc5ce351814_sm.jpeg
  • 277d_8db1fc5ce75a4b9_sm.jpeg
  • 277e_8db1fc5ceb9ca0a_sm.jpeg
  • 277f_8db1fc5cf06fef7_sm.jpeg
  • 277g_8db1fc5cf4e04e5_sm.jpeg
  • 277h_8db1fc5cf943e09_sm.jpeg
  • 277i_8db1fc5cfd82bf1_sm.jpeg

8 st Litografier och tryck med plast guldram. Motiven ser ut att vara ifrån Stockholm. 6 st liggande tavlor med mått: 20,5 x 25,5 cm. 2 st ståendes tavlor med mått: 20,5x25,5 cm. Motiv skärgårdsbåtar, Djurgårdsfärjan, gamla stan m.m.

    Köparprovision (inkl. moms)20%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    Kontakt

    Norra Skånes Auktionshus

    Spelvägen 1

    282 67 Vittsjö

    0451-75 10 90

    info@nskauktionshus.se

    Följ oss