18506 Jan Lundquist, litografier och tryck, signerade
8 st Litografier och tryck med plast guldram. Motiven ser ut att vara ifrån Stockholm. 6 st liggande tavlor med mått: 20,5 x 25,5 cm. 2 st ståendes tavlor med mått: 20,5x25,5 cm. Motiv skärgårdsbåtar, Djurgårdsfärjan, gamla stan m.m.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |