18449 Keramikvas troligtvis av Karl Arthur Fredriksson & 2 st krukor
1 st tung keramikvas, signerad "KAF" troligtvis Karl Arthur Fredriksson, några små nagg längst ner, höjd: 17 cm. 2 st krukor med körsbär, märkta med GDR 604-12, höjd: 11 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |