23010 Arne Johansen olja på duk, landskap, signerad. 1900-tal
Mått: 76x56 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |
Mått: 76x56 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |