22110 Salongsbord
1900-tal, lättare ålderslitage.
Mått: 71,5x96x64 cm HxBxD.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |
Mått: 71,5x96x64 cm HxBxD.