22254 Ulla Lundegård, olja på duk, signerad
Mått med ram: 80x60 cm.
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |
Mått med ram: 80x60 cm.
Värdering | 400 - 500 SEK |