15572 Kling Colonial byrå & spegel
Byrå & Spegel från Kling Kolonial, tillverkade under andra halvan av 1900-talet. Bruksskick, en del repor uppe på byrån. Spegeln har även den några repor i glaset. Mått byrå: 76x81x43 cm HxBxD. Mått spegel: 125x49 HxB.
Värdering | 600 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |