22713 Byrå med tre lådor, snirklade smidesfötter
Höjd: 66,5 cm
Bredd/Längd: 48,5x35 cm.
- Skick:Ganska mycket repor på ovandelen, lite nagg
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |