23073 Retro lampa 70-tal, Rolly

23073a_8dbe9b707413ca9_med.jpeg
  • 23073a_8dbe9b707413ca9_sm.jpeg
  • 23073b_8dbe9b7077d53a2_sm.jpeg
  • 23073c_8dbe9b707aaf89f_sm.jpeg
  • 23073d_8dbe9b707dd564e_sm.jpeg
  • 23073e_8dbe9b70817bcfc_sm.jpeg

1 st Taklampa från 1970-talet, Dansk design, sladden förlängs. Skärm i mässing. Höjd: ca 35 cm.

Diameter: 40.5 cm.

  • Skick:Ej funktionstestad

Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss