23073 Retro lampa 70-tal, Rolly
1 st Taklampa från 1970-talet, Dansk design, sladden förlängs. Skärm i mässing. Höjd: ca 35 cm.
Diameter: 40.5 cm.
- Skick:Ej funktionstestad
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |