23044 Uno Hubert Karlsson, Olja på pannå
Signerad, och litet följebrev om konstnären tillkommer.
Ramens mått: 59,5x50,5 cm
- Skick:En del repor på ramen
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |