21266 Bord, rokoko-stil, 1900-tal
Mått: 60x99x59 cm HxBxD.
- Skick:Bruksslitage, lite repor.
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |