21063 Soffgrupp rokokostil, 1900-tal
Mycket fint skick i både i träet och tyget.
Soffa. Mått: ca 103,5x135x80 cm HxLxD.
Fåtölj. Mått: ca 96x70x80 cm HxBxD.
Soffbord. Mått: 62x98x65 cm HxBxD.
- Skick:Något litet skav, spricka i det snidade på soffan. Repor i bordsskivan.
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |