21063 Soffgrupp rokokostil, 1900-tal

21261a_med.jpeg
  • 21261a_sm.jpeg
  • 21261b_sm.jpeg
  • 21261c_sm.jpeg
  • 21261d_sm.jpeg
  • 21261e_sm.jpeg
  • 21261f_sm.jpeg
  • 21261g_sm.jpeg
  • 21261h_sm.jpeg
  • 21261i_sm.jpeg
  • 21261j_sm.jpeg
  • 21261k_sm.jpeg

Mycket fint skick i både i träet och tyget.

Soffa. Mått: ca 103,5x135x80 cm HxLxD.

Fåtölj. Mått: ca 96x70x80 cm HxBxD.

Soffbord. Mått: 62x98x65 cm HxBxD.

  • Skick:Något litet skav, spricka i det snidade på soffan. Repor i bordsskivan.

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss