21062 Dantestol, 1900-talets andra hälft
Köpt i Vittsjö på 90-talet. Hopfällbar. Höjd: 83 cm Bredd: 61 cm Djup: 46 cm Fint skick, en litet färgstänk på sidan, se bild.
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |