20475 Hörnskåp gustaviansk stil
1900-tal.
H: 189 cm, B: ca 95 cm.
2 st nycklar.
- Skick:Bruksskick. Sprickor & bortfall i färgen. Behöver rengöras.
Värdering | 400 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |