20474 Skänk gustaviansk stil

21226a_med.jpeg
  • 21226a_sm.jpeg
  • 21226b_sm.jpeg
  • 21226c_sm.jpeg
  • 21226d_sm.jpeg
  • 21226e_sm.jpeg
  • 21226f_sm.jpeg
  • 21226g_sm.jpeg
  • 21226h_sm.jpeg
  • 21226i_sm.jpeg
  • 21226j_sm.jpeg

4 st lådor & 2 st skåp. 4 st nycklar.

H: 81 cm, B: 166 cm, D: 46 cm.

  • Skick:Bruksskick. Något flammig i färgen. Limmad bit på ena lådan. Skav & repor. Ena låset trasigt.

Värdering1 800 - 2 200 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss