20474 Skänk gustaviansk stil
4 st lådor & 2 st skåp. 4 st nycklar.
H: 81 cm, B: 166 cm, D: 46 cm.
- Skick:Bruksskick. Något flammig i färgen. Limmad bit på ena lådan. Skav & repor. Ena låset trasigt.
Värdering | 1 800 - 2 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |