21188 Hallmöbel, avlastningsbord med spegel

21188a_8db5c460a2e114d_med.jpeg
  • 21188a_8db5c460a2e114d_sm.jpeg
  • 21188b_8db5c460a29ab01_sm.jpeg
  • 21188c_8db5c460a3292bb_sm.jpeg
  • 21188d_8db5c460a1c1c38_sm.jpeg
  • 21188e_8db5c460a27d3fc_sm.jpeg
  • 21188f_8db5c460a3245dd_sm.jpeg
  • 21188g_8db5c460a708f71_sm.jpeg
  • 21188h_8db5c460a574774_sm.jpeg

1900-tal.

Mått avlastningsbord: 70x145x42 cm HxBxD.

Mått spegel: 100x100 cm.

  • Skick:Lättare bruksslitage, ett lite större skav uppe på skänken.

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss