21188 Hallmöbel, avlastningsbord med spegel
1900-tal.
Mått avlastningsbord: 70x145x42 cm HxBxD.
Mått spegel: 100x100 cm.
- Skick:Lättare bruksslitage, ett lite större skav uppe på skänken.
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |