21136 Chiffonjé 18/1900-tal

21136a_8db586360f58e69_med.jpeg
  • 21136a_8db586360f58e69_sm.jpeg
  • 21136b_8db586360f81494_sm.jpeg
  • 21136c_8db5863616ba36c_sm.jpeg
  • 21136d_8db586360f8bd48_sm.jpeg
  • 21136e_8db5863616be090_sm.jpeg
  • 21136f_8db586361575303_sm.jpeg
  • 21136g_8db58636156db26_sm.jpeg
  • 21136h_8db586360fbfa26_sm.jpeg
  • 21136i_8db58636162f308_sm.jpeg
  • 21136j_8db586360fa105c_sm.jpeg
  • 21136k_8db586360fa0c54_sm.jpeg

Höjd: 126,5 cm, bredd: 94 cm, djup: 42-78 cm.

Nyckel till skåpet finns, till lådor & klaff saknas det tyvärr nyckel.

  • Skick:Bruks- & ålderslitage.

Värdering500 - 700 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss