21136 Chiffonjé 18/1900-tal
Höjd: 126,5 cm, bredd: 94 cm, djup: 42-78 cm.
Nyckel till skåpet finns, till lådor & klaff saknas det tyvärr nyckel.
- Skick:Bruks- & ålderslitage.
Värdering | 500 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |