21132 Pianopall/snurrpall, 18/1900-tal

21132a_8db5864523ea0d2_med.jpeg
  • 21132a_8db5864523ea0d2_sm.jpeg
  • 21132b_8db5864523bf644_sm.jpeg
  • 21132c_8db5864523547b9_sm.jpeg
  • 21132d_8db586452412ae3_sm.jpeg
  • 21132e_8db5864523b6c83_sm.jpeg

Höjd: ca 51-65 cm.

  • Skick:Bruksskick.

Värdering300 - 400 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss