21131 Salongsgrupp 5 delar, rokokostil, 1900-tal
1 st soffa, mått: ca 88x162x82 cm HxLxD.
2 st fåtöljer, mått: ca 84x63x58 cm HxBxD.
2 st stolar, mått: ca 86x46x42 cm HxBxD.
- Skick:Bättre bruksskick. Tygbandet har lossnat på fåtöljerna & behöver fästas.
Värdering | 2 000 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |