21130 Spegelbyrå, 1900-tal

21130a_8db586230ee3ae7_med.jpeg
  • 21130a_8db586230ee3ae7_sm.jpeg
  • 21130b_8db586230ef68ae_sm.jpeg
  • 21130c_8db586230e85148_sm.jpeg
  • 21130d_8db586230f2fbc2_sm.jpeg
  • 21130e_8db586230ed8f2b_sm.jpeg
  • 21130f_8db586230efe5c2_sm.jpeg

Höjd: 180 cm38, bedd: 111 cm, djup: 38 cm.

  • Skick:Bruksskick, skav & repor.

Värdering300 - 400 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss