21130 Spegelbyrå, 1900-tal
Höjd: 180 cm38, bedd: 111 cm, djup: 38 cm.
- Skick:Bruksskick, skav & repor.
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |