21127 Picknickväska, 1900-talets mitt

21127a_8db5859178d6f24_med.jpeg
  • 21127a_8db5859178d6f24_sm.jpeg
  • 21127b_8db58591786e795_sm.jpeg
  • 21127c_8db58591786af71_sm.jpeg
  • 21127d_8db585917885a9f_sm.jpeg
  • 21127e_8db5859179a6f26_sm.jpeg
  • 21127f_8db58591786fe02_sm.jpeg

Innehåller 1 st termos, 8 st muggar, 4 st tallrikar, sked/gaffel/kniv för 4 personer & 2 st matlådor.

Mått på väska: 34x47x14 cm. Nycklar finns.

  • Skick:Bruksslitage, sprick i en av muggarna.

Värdering300 - 400 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss