21091 Terrin med lock
Omärkt, tryckt dekor.
Mått: 11,5x27,5x17 cm HxBxD.
- Skick:Bruksskick. Några smånagg & en spricka i locket.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Omärkt, tryckt dekor.
Mått: 11,5x27,5x17 cm HxBxD.