21091 Terrin med lock

21091a_8db578853ce2a1e_med.jpeg
  • 21091a_8db578853ce2a1e_sm.jpeg
  • 21091b_8db578853cded88_sm.jpeg
  • 21091c_8db578853cd620d_sm.jpeg
  • 21091d_8db578853cde23d_sm.jpeg
  • 21091e_8db578853cb0385_sm.jpeg

Omärkt, tryckt dekor.

Mått: 11,5x27,5x17 cm HxBxD.

  • Skick:Bruksskick. Några smånagg & en spricka i locket.

Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss