21085 Fickur, silver, Etienne Mathey Swiss

21085a_8db585aa49c9641_med.jpeg
  • 21085a_8db585aa49c9641_sm.jpeg
  • 21085b_8db585aa49f6b6b_sm.jpeg
  • 21085c_8db585aa49e6e7b_sm.jpeg
  • 21085d_8db585aa4a12690_sm.jpeg
  • 21085e_8db585aa4a0f3aa_sm.jpeg

Stämplad med Schweiziska silverstämplar (1893-1934)

Nyckel finns till. Diameter: ca 4 cm.

  • Skick:Bruksskick. Ej funktionstestad.

Värdering400 - 500 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss