21085 Fickur, silver, Etienne Mathey Swiss
Stämplad med Schweiziska silverstämplar (1893-1934)
Nyckel finns till. Diameter: ca 4 cm.
- Skick:Bruksskick. Ej funktionstestad.
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 125 SEK |