19364 Trädgårdsgrupp, 7 delar, Hillerstorp
Betsad furu. Bruksskick. 1 st bord, utdragbart, bordsskiva något solblekt, repor förekommer. Höjd: 70,5 cm, bredd: 99 cm, längd: 165-225 cm. 6 st stolar, går att fälla ihop, justerbart ryggstöd, lite solblekt på armstöden. Dynor medföljer, något solblekta. Rygghöjd: 101 cm, sitthöjd: 43,5 cm.
- Skick:Solblekt
Värdering | 2 000 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |