19364 Trädgårdsgrupp, 7 delar, Hillerstorp

20400a_med.jpeg
  • 20400a_sm.jpeg
  • 20400b_sm.jpeg
  • 20400c_sm.jpeg
  • 20400d_sm.jpeg
  • 20400e_sm.jpeg
  • 20400f_sm.jpeg
  • 20400g_sm.jpeg
  • 20400h_sm.jpeg

Betsad furu. Bruksskick. 1 st bord, utdragbart, bordsskiva något solblekt, repor förekommer. Höjd: 70,5 cm, bredd: 99 cm, längd: 165-225 cm. 6 st stolar, går att fälla ihop, justerbart ryggstöd, lite solblekt på armstöden. Dynor medföljer, något solblekta. Rygghöjd: 101 cm, sitthöjd: 43,5 cm.

  • Skick:Solblekt

Värdering2 000 - 3 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss