20376 Kandelabrar nyrokoko, 1800-talets senare del
Förgylld mässing.
Höjd: 29 cm. Total vikt: 3336 gram
- Skick:Ärgade
- Vikt:3336
Värdering | 2 500 - 3 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 175 SEK |