20376 Kandelabrar nyrokoko, 1800-talets senare del

20376a_8db26d80bfba952_med.jpeg
  • 20376a_8db26d80bfba952_sm.jpeg
  • 20376b_8db26d80bb999f3_sm.jpeg
  • 20376c_8db26d80bbbcb28_sm.jpeg
  • 20376d_8db26d80badc8a4_sm.jpeg
  • 20376e_8db26d80bb4cc59_sm.jpeg
  • 20376f_8db26d80bbd9cc4_sm.jpeg
  • 20376g_8db26d80bbaaa7a_sm.jpeg

Förgylld mässing.

Höjd: 29 cm. Total vikt: 3336 gram

  • Skick:Ärgade
  • Vikt:3336

Värdering2 500 - 3 500 SEK
Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)175 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss