20325 Keramik-krus & skålar

20325a_8db21607dcada42_med.jpeg
  • 20325a_8db21607dcada42_sm.jpeg
  • 20325b_8db21607dcce64e_sm.jpeg
  • 20325c_8db21607dd60c96_sm.jpeg
  • 20325d_8db21607dcceb9e_sm.jpeg
  • 20325e_8db21607dc5c425_sm.jpeg

Otydligt signerade. Kruset troligtvis från Strehla, 1960-tal.

Höjd: ca 6-21 cm.

    Köparprovision (inkl. moms)20%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    Fraktavgift (från)175 SEK
    Kontakt

    Norra Skånes Auktionshus

    Spelvägen 1

    282 67 Vittsjö

    0451-75 10 90

    info@nskauktionshus.se

    Följ oss