19413 Karmstol barockstil
Troligtvis 1800-tal. Slitage i tyget på sitsen, lite sprickor i träet. Mått: ca 140x66x70 cm HxBxD.
Värdering | 200 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 800 SEK |