19413 Karmstol barockstil

20086a_8db214a49868dc2_med.jpeg
  • 20086a_8db214a49868dc2_sm.jpeg
  • 20086b_8db214a49d908c9_sm.jpeg
  • 20086c_8db214a4a1e6cac_sm.jpeg
  • 20086d_8db214a4a64c6f7_sm.jpeg
  • 20086e_8db214a4ab2fbde_sm.jpeg
  • 20086f_8db214a4af663d1_sm.jpeg
  • 20086g_8db214a4b3c7044_sm.jpeg
  • 20086h_8db214a4b810578_sm.jpeg
  • 20086i_8db214a4bfcffa6_sm.jpeg
  • 20086j_8db214a4c455798_sm.jpeg
  • 20086k_8db214a4cabe211_sm.jpeg
  • 20086l_8db214a4d1adb1e_sm.jpeg

Troligtvis 1800-tal. Slitage i tyget på sitsen, lite sprickor i träet. Mått: ca 140x66x70 cm HxBxD.

    Värdering200 - 600 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)20%
    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
    Fraktavgift (från)800 SEK
    Kontakt

    Norra Skånes Auktionshus

    Spelvägen 1

    282 67 Vittsjö

    0451-75 10 90

    info@nskauktionshus.se

    Följ oss