19406 Jason Ringsted litet bord med kakelplattor
1 st lågt bord med bruna kakelplattor, med målad blomma i mitten och en hyllplan. Designer Jason Ringsted Danish applied art, från mitten av 1900-talet. Höjd:51,5 cm Mått: 67 cm x 52 cm.
- Skick:Kan förekomma nagg
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 240 SEK |