19406 Jason Ringsted litet bord med kakelplattor

20079a_8db214a44d12670_med.jpeg
  • 20079a_8db214a44d12670_sm.jpeg
  • 20079b_8db214a453ad32e_sm.jpeg
  • 20079c_8db214a45ac5a3d_sm.jpeg
  • 20079d_8db214a4600679a_sm.jpeg
  • 20079e_8db214a46544852_sm.jpeg

1 st lågt bord med bruna kakelplattor, med målad blomma i mitten och en hyllplan. Designer Jason Ringsted Danish applied art, från mitten av 1900-talet. Höjd:51,5 cm Mått: 67 cm x 52 cm.

  • Skick:Kan förekomma nagg

Köparprovision (inkl. moms)20%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Fraktavgift (från)240 SEK
Kontakt

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1

282 67 Vittsjö

0451-75 10 90

info@nskauktionshus.se

Följ oss