16515 Christian Torup keramik
2 st skulpturer/krukor/ljuslyktor signerade av Christian Torup. Något litet smånagg men överlag i fint skick. Höjd: ca 14-17 cm. Längd: ca 15,5-26 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Fraktavgift (från) | 150 SEK |